Bądź piękna każdego dnia

Zapraszam na zabiegi upiększające i relaksacyjne w gabinecie Ayurweda na urodę. Świadczymy najwyższej jakości usługi dzięki wiedzy z zakresu ajurwedy i kosmetologii.

ayurweda na urode
Dowiedz się więcej

Zabiegi ayurvedyjskie

Ayurveda to jedna z najstarszych i naturalnych metod leczenia, znana od ponad 5000 lat, która jest stale praktykowana na południu Indii.

ayurweda na urode

Słowo „ayurveda” pochodzi ze starego hinduskiego sanskrytu, gdzie „ayus” znaczy życie, a „veda” oznacza naukę i wiedzę. W ubiegłym stuleciu zaczęła być poznawana w zachodniej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Medycyna ayurvedyjska traktuje ciało i umysł jako całość. Jej istotą jest pełne wyzdrowienie, a nie tymczasowa ulga.

Polecane w tym miesiącu

Acid Therapy

Nowoczesne preparaty przeznaczone do profesjonalnych peelingów chemicznych opartych na wysoko stężonych kwasach połączonych ze specjalnymi promotorami przenikania. Zabiegi z kwasami które doskonale efekty mają po pierwszym zabiegu i skutecznie pływają na problemów taki jak  trądzik zwykły i różowaty, przebarwienia, zmarszczki, bruzdy oraz blizny. Gama preparatów z kwasami doskonale uzupełnia działanie peelingów.  4-8 zabiegów co 14 dni. Czas trwania zabiegu 45 minut

Zabieg Nasya

Ajurwedyjski zabieg na zatoki i migrenę.

Manicure hybrydowy

Piękne dłonie na Święta i Sylwester.

Vouchery prezentowe

Wybierz zabieg lub kupon wartościowy na prezent pod choinkę.

Opinie od zadowolonych klientów

Fantastyczne miejsce absolutnego relaksu. Rzadko mogę sobie pozwolić na czas tylko dla siebie, a te 3 h w Ayuweda na Urodę były jak tydzień. Bardzo dziękuję❤ Wrócę na pewno😊

Polecam 😊miejsce pełne Pasji, ciepła. Poczułam się zrelaksowana i zaopiekowana😊

Bardzo przyjemny masaż, polecam!

Fantastyczne miejsce pełne profesjonalizmu..